czwartek, 21 marca 2013

Zimowy początek wiosny

hei  
Co za zabiegany ten pierwszy dzień wiosny już pod koniec nie dawałam rady i teraz boli mnie głowa.Nie poszłam do szkoły,ale jutro już tak.:Byłam u dentysty,trochę na zakupach i w drodze zjadłam 3 pączki kupione w cukierni.mniam! Kupiłam dodatek do Simsów3 Diesel.NIE POLECAM! Wszystko co na okładce jest zamieszczone się zgadza,ale w grze wcale mi się to nie podoba,muszę się tego pozbyć mimo,że kupiłam za 40 zł chcę za to połowę ceny.Wkrótce wybieram się na dalsze zakupy po statyw i jakieś ciuszki ^^ Teraz dla odpoczynku wezmę długą kąpiel i usiądę przed TV z kubkiem ciepłej herbatki.Miłego wieczorku!
Co planujecie kupić w najbliższym czasie? 

5 komentarzy:

 1. Ja kolekcję Simsów straciłam przy naprawie komputera :c A ostatnio na wieeelkich zakupach byłam, kolejne chyba dopiero jak bd ciepło ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, kocham, kocham, kocham ts3 ♥ Jaki cudny zachód słońca <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Za jakieś 100 lat, jak już uzbieram, to lustrzankę sobie kupię c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Simsy <3
  PS. Wysłałam do cb. zaproszenie (jesteś wybranym czytelnikiem bloga - to znaczy, że wybrałam cię [ w ustawieniach bloggera] czytelnikiem mojego bloga, bo nie chce żeby anonimy oglądali mój blog i takie pewne osoby dlatego chce sie zabezpieczyć i dlatego jeśli możesz zaakceptuj :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie zdjęcia <33

  http://ania-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz ♥