poniedziałek, 18 marca 2013

Oszukiwać sama siebie
hei 
Zaczął się nowy tydzień i myślę,że tak jak poprzednie zleci to zanim się obejrzę.Pogoda prawdopodobnie ma się poprawić,ale mówią tak od dłuższego czasu i bez zmian.W szkole no powiedzmy,że OK ^^ 
Wiele razy coś sobie powtarzałam i wiedziałam,że tak jest,ale z ust przyjaciółki dopiero to do mnie dotarło i okazało się, że cały czas siebie oszukiwałam,próbowałam,zatrzeć tą myśl,niby się nabija wiedziałam,ale gdy ona to powiedziała dopiero to bardziej do mnie dotarło.Nie wiem co robić?! Jeśli to wszystko co mówił to tak na prawdę ściema? Nabrałam się,naiwna.Ale jeśli mu zależy?Można było pogadać,ale jestem zbyt nieśmiała,nie umiem.Jego uśmiech i jego obecność,poprawiają mi humor,nie mogę się oprzeć i prędzej czy później się odezwę,bo nie wiem jaka jest prawda.Co mam robić? Gadać,czy odpuścić,trochę mi zależy,ale jeśli mu nie i się tylko tak głupio mną bawi?A jak mu zależy,ale nie umie tego wyrazić.to głupie.

7 komentarzy:

 1. pogadaj z nim ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zagadaj, zagadaj. Ja w podobnych sytuacjach sie przelamuje i odzyskuje odwage ;)
  Sliczne zdjecia!

  electro-bananek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie ładne zdjęcia *o*

  http://ania-ann.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne zdjęcia ;)
  moim zdaniem musisz zebrać się na odwagę i pogadać. bo im dłużej to ciągniesz nie wiedząc jaka jest prawda, to później jak się dowiesz może być źle. dlatego szczera rozmowa powinna wszystko załatwić ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm... byłam w podobnej sytuacji. Po kilku miesiącach stwierdziłam, że napisze w końcu. Ciesze się, że to zrobiłam, bo co najmniej nie moge sobie teraz zarzucić, że tego nie zrobiłam i że powinnam napisać. Nie żałuje, że napisałam, bo gdybym nie napisała to teraz żałowałabym, że powinnam wtedy napisać. Pokręcone, aczkolwiek napisz do niego ! : ) Trzymam kciuki.
  Co do pogody też mam nadzieje, że się poprawi. : )

  OdpowiedzUsuń
 6. kurde jak bym cię gdzieś widziała. ;D
  p.s. fajny blog. *.* Obserwujemy ? ;D
  http://eciiaa-eciiaa.blogspot.com Odpisz u mnie .:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz ♥