poniedziałek, 29 października 2012

Przeprowadzka ?!

hei 
Chyba przez tą zmiane czasu nic mi się nie chce,dzisiaj cały dzień byłam taka zaspana i było mi zimno nie wspomnę już o bólu gardła. :c Nie wiem jak jutro pojade na te urodziny do cioci,z tym gardłem,bo przecież tam jest ten mały Oskar.I jak na złe też jutro jest sprzątanie kościoła i sprzatają osoby do bierzmowania,i nie dość że może nie pójdę to jeszcze gardło.Dobrze że już w czwartek nie idziemy do szkoły. :) ooooo tak! Czas na wypoczynek! ;] O szkole nie będe pisać bo i tak nudy i lekcje,kartkówki,sprawdziany.Macie tak samo więc po co psuć sobie dzień ;
Teraz trochę coś z innej części mojego umysłu,czyli przeprowadzka.To nie tajemnica że moi rodzice nie są razem,i każdy z nich ma kogoś innego.Ale moja mama ma pewnego Niemca i chce nas wziąść ze sobą do Niego.Lubię go i już duużo razy tam byłam.Lubię tam chodzić po mieście i już trochę miejsc tam znam,i rano chodziłam nawet do piekarni po bułki.Wiedziałam że predzej czy pozniej sie tam przeprowadzimy,ale jak mama powiedziała ,ze juz kupili łóżka i szafy,to troche sie załamałam,bo nie chce opuszczać znajomych i rodziny i wg tej mojej wiochy :) Wiem że tak czy tak będę przyjeżdzac tutaj,bo mam przecież psa,a narazie go ze soba nie zabierzemy ,bo nie ma miejsca,a poza tym to beda budować dom troche dalej niż teraz bedziemy mieszkać to wtedy Majkę zabierzemy.Byłam już tam gdzie ma być dom budowany i powiem że miejsce na odludziu i pełno lasów i śnieg.brr:/ I nie wiem czy sie chce przeprowadzać i zacząć od początku.Już nie mówie że jest niższy poziom i powiedzmy że są bogatszym krajem i na ogół jak coś chcę to to mam.


DZISIAJ RANO JAK BYŁ SZRON ALE NIC NIE WIDAĆ!
Czy wy byście na moim miejscu się przeprowadzili,i dlaczego?

9 komentarzy:

 1. Ja bym została, no bo przecież masz tutaj swoich znajomych i przyjaciół. W niemczech możesz się również czuć nieswojo, bo inny język, obcy ludzie itd... ale to jest Twoja decyzja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja bym się przeprowadziła. nie wiem, jakoś nie przywiązuję się do tego wszystkiego. lubię poznawać nowych ludzi. lubię nowe początki. ze starymi znajomymi możesz rozmawiac na skype czy gdzieś, możecie się odwiedzać (rzadko bo rzadko ale zawsze). poza tym poznasz mnóstwo nowych, ciekawych ludzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym wyjechała, poznasz nowych ludzi, nowe miejsca, nowi ludzie, chłopaki :7 lub dziewczyny xD Wiesz inne życie, może lepsze :P

  OdpowiedzUsuń
 4. wiadomo, że początki będą trudne, ale szybko się tam zaklimatyzujesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem w sumie co bm zrobiła..to zależy jaką osobą jesteś. Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty to byś szybko się zaaklimatyzowała, ale jeżeli nie lubisz zmian i trudno się przyzwyczajasz do nowego otoczenia to pewnie lepiej zostać..;) tak ja uważam, ale z całą pewnością Ty wiesz lepiej, jak jest, więc decyzja należy tylko do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chyba nie chciałabym się przeprowadzać i wszystko układać na nowo, ale jeżeli nie ma nic co by Ciebie trzymało w tym miejscu może warto? Zawsze jakieś doświadczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. słodkie zdjęcia :)^^
  fajny blog :*
  dzięki za odwiedziny :) obserwujemy :)!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do mnie na konkurs - http://nolitees.blogspot.com/2012/10/konkurs.html
  Do wygrania modne buty!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz ♥