czwartek, 4 kwietnia 2013

Żółwik ^^

hei 
Ten dzień zmęczył mnie jak nigdy,nie mam na nic siły,dobrze,że jutro będzie trochę luźniej.Najchętniej położyłabym się i leżała tak długo,ale nie mam jeszcze lekcji ^^ Popijam herbatkę pisząc na gg i gapiąc się w TV i komputer.Czuję się jakby był już weekend,a na dodatek straciłam poczucie czasu przez to,że robi się później ciemno.Mimo tych trudności brnę dalej :


Myślałam wczoraj nad tą szkołą po gimnazjum i doszłam do wniosku,że jednak pójdę w swoją stronę.Ci najbliżsi powinni nas wspierać,a nie mówić nam,że mamy iść z nimi,bo nigdzie indziej nas nie wezmą,bo mamy jakieś tam wady.A my powinniśmy w siebie wierzyć.Kolegów znajdziemy innych może ci będą nas wspierać,a nowe znajomości nie oznaczają od razu rozłąki na całe życie.(nie chodzi mi o Lene) Można się spotykać kiedy indziej np w weekendy nawet jeśli szkoła,którą wybraliśmy jest daleko to przecież będziemy odwiedzać rodziców wtedy przyjaciele też mogą się spotkać.

Macie już jakiś perfum o wiosennym zapachu,który polecacie? 

7 komentarzy:

 1. Ja też straciłam poczucie czasu, jestem pewna,że tu dopiero siedemnasta na zegarze, a tak naprawdę dochodzi dziewiętnasta :/
  No to żółwik! :>

  OdpowiedzUsuń
 2. czuję się identycznie co do tego "weekendu", a co do wybrania szkoły poza gimnazjalnej to masz rację.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie mam ;/ Właśnie wybieram się na zakupy ! <33

  http://truskawkowapatii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Perfum mam ten sam od zeszłej wiosny.
  Co do szkoły, to dobry wybór. Ganianie za kimś przez całe życie nie doprowadzi nas do wymarzonej przyszłości :) Ładnie wyglądasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam już wiosenny perfum. Sensuelle polecam łądnie pachnie i długo się utrzymuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hah, świetny pomysł z tym żółwikowym zdjęciem ;p  electro-bananek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz ♥