niedziela, 3 lutego 2013

Zauważalne zmiany

hei 
To prawda,aby zrobić dobre zdjęcia przydałby się lepszy sprzęt,ale telefonem też można takie zrobić np.jak te 3 poniżej,ale gdy kupiłam lustrzankę wiedziałam,że te zdjęcia na pewno będą o dużo lepsze i właśnie przeglądając swoje posty ze zdjęciami z telefonu dostrzegłam naprawdę spore zmiany,gdy powiększałam wtedy zdjęcia do bardzo dużej wielkości,żeby były bardziej widoczne one się rozmazywały.Wiem,że z telefonem się wszędzie łatwiej dostać i jest bardziej przenośny,i zdjecia z telefonu tez się tu pojawią,ale jak najbardziej aparat jest lepszy ^^ 
zdjęcie z telefonu powiększone do max:
jak widać jest to straszne!

zdjęcie z lustrzanki do max:
 oczywiście jest różnica.

3,które się udały z telefonu:


2 pierwsze z Włoch2012r,i trzecie zdj.Zakopane 2012r.


Tym postem chciałam pokazać,że aparatem można zrobić dobre zdjęcie,ale to nie znaczy,że telefonem nie.Ja kupiłam aparat dlatego,że niektóre rzeczy,które chciałam sfotografować,tymi 3 mega pikselami,no nie dało się.A Wy jakie macie zdanie na ten temat?Do dobrego zdjecia potrzebny jest lepszy sprzęt ,czy wystarczy telefon z dobrym aparatem?8 komentarzy:

 1. Przydałaby się jakiś lepszy aparat do najlepszych zdjęć, te w telefonie to tak tylko na fejsbukowe okazje :)
  Obserwuję i zapraszam do nas do rewanżu:
  www.ourloveourpassion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie w telefonie wogle zdjęcia nie wychodzą, 2 mega piksele - załamka. Zdjęcia robię cyfrówką, w ciągu dnia zdj wychodzą, ale wieczorem to już masakra. Nie wiem, może kiedyś się doczekam lustrzanki.

  artystycznieee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ` ja wolę robić zdjęcia aparatem :)
  i też ładnie wychodzą ;d

  miiikusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. wg mnie lepszy sprzęt, ale też słyszę często, że jakość zdjęcia nie zależy od sprzętu a od fotografa z czym zgadzam się tak 50/50 :D te ostatnie zdjęcie jest świetne, nigdy bym nie pomyślała, że robione telefonem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest różnica ;-) wiem to po sobie chcociaż mój telefon robi chyba lepsze zdjęcia niż nie jedna cyfrówka to się nie umywa do lustra i z lustrem już chyba zostanę ♥

  Fajne zdjęcia ;-)

  zapraszam

  theladyaleks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi jak najbardziej wystarczy telefon z dobrym aparatem, ale lepszym sprzętem i tak bym nie pogardziła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie mam takiego sprzętu , zazwyczaj fotografie robię telefonem lub Ipadem . ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. telefon robi dobre fotografie ale potrzeba do tego naprawdę dobrych warunków. a z lepszym aparatem jest do dużo prostsze ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz ♥