poniedziałek, 3 grudnia 2012

11. ALKOHOL

hei 
To co dziś napiszę nie będzie takie tylko do Was tylko takie wspomnienie opowiedziane przez kogoś o czym nie mogę zapomnieć.Nie powiem kogo dotyczy to co będzie w tym poście,jakby ten ktoś tu wszedł kiedyś nie chce żeby miał do mnie jakieś pretensje.Ale teraz powiem Wam i nawiąże do wcześniejszego posta tematycznego nr 10,czyli uważajmy z kim się zadajemy,bo jak będą takie osoby,które piją itd to czasem jak coś im nawet przez żart powiemy oni będąc nie trzeźwymi powiedzą to po swojemu i to co myślą.I w tedy inni nie odbiorą tego jako żartu.Niektórzy będąc nietrzeźwymi mówią prawdę z tym się zgodzę,widziałam już i słyszałam takie przypadki i prawdę mówiąc moim zdaniem to było żałosne bo co takim zachowaniem chcą pokazać?!Znów coś dla szpanu? Nie mówię że to nie jest dla ludzi,bo jest,ale z umiarem.Już nie dodając tam powikłań,bo tylko tracić czas,bo przecież i tak wszyscy o tym wiemy.Ja nie piję alkoholu,napojów energetyzujących,kawy,bo mi to  nie potrzebne a co do alkoholu to boję się że się uzależnie wiadomo nie od razu,ale małymi krokami coraz więcej i już np.jak się coś uda OPIJAMY,jak się coś nie uda,dla poprawienia humoru OPIJAMY,ze smutku,czy szczęścia OPIJAMY i potem z byle jakiego powodu OPIJAMY.I znów nie mówię żeby dobrych rzeczy nie opijać,ale znów z umiarem i wciąż,wciąż z umiarem.Pamiętajmy o tym.
Dorzuć w komentarzu też coś od siebie w związku z tym postem.
^^

10 komentarzy:

 1. szczególnie w ostatnim czasie wszystko dla "szpanu' nie rozumiem tego ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z tobą w 100 procentach! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ciekawy post :) zgadzam się z Maygooo. Teraz młodzież pije "dla szpanu" i mają przez to tylko kłopoty :( to jest nie zrozumiałe dla mnie.

  obserwuje i zapraszam- doniadominikam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nigdy nie piłam i jestem z tego dumna;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uważam , że alkohol czy inne używki nie są potrzebne ludziom do szczęścia ;) + obserwuję ;]

  http://clau-deen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie nie ciągnie do picia i uważam, że bez tego da się imprezować i bawić. Picie dla szpanu jest dziecinne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja sama znam kilka osób , które przy piciu alkoholu mówią ' a czemu nie, życie jest krótkie '. nie pochwalam takiego zachowania i jakoś mnie nie ciągnie do tego, mam jeszcze czas :)
  +obserwuje, fajnie piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja parę razy napiłam się szampana i cytrynowego piwa ale to wszystko
  ps . Zapraszam do mnie : http://oczymtylkomozna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz ♥